Nieuws

We gaan verhuizen

Per 1 maart beschikken we over een nieuwe locatie voor onze rijschool op Edisonstraat 7 in Tiel. We beschikken hier over meer ruimte en betere faciliteiten. Voor de motor AVB oefeningen mogen we gebruik maken van een oefenterrein schuin tegenover de rijschool. Het theorielokaal biedt op deze locatie meer ruimte voor theoriecursussen.
Ook belangrijk is dat we goed bereikbaar zijn en veel parkeermogelijkheden hebben op het terrein.
We hopen hier met veel plezier te kunnen werken en les te kunnen geven en zien jullie graag op onze nieuwe locatie. Voor een bezoek aan onze rijschool zijn we op afspraak aanwezig.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Over ons

Binnen Rijschool de Betuwe werken de instructeurs Ad Visser, Koen Zweers, Roel Fokkens en instructrice Maja Visser. De rijschool is gevestigd in Kerk-Avezaath en Tiel. Rijschool de Betuwe is actief in Tiel, Culemborg, Buren, Geldermalsen en omliggende dorpen. Wij staan voor kwaliteit en zullen onze uiterste best doen om onze leerlingen in 1 keer te laten slagen.

Categorie├źn