Nieuws

Rijschool Software

We maken sinds kort gebruik van een digitale agenda. Voordeel voor de leerlingen is dat je altijd een mail krijgt voor je volgende les en waar je wordt opgehaald. Via de rijschool app kun je een overzicht krijgen van de lessen/examens en de betalingen. Zo weet je precies waar je aan toe bent en dit neemt veel onduidelijkheden weg.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Over ons

Binnen Rijschool de Betuwe werken de instructeurs Ad Visser, Koen Zweers, Roel Fokkens en instructrice Maja Visser. De rijschool is gevestigd in Kerk-Avezaath en Tiel. Rijschool de Betuwe is actief in Tiel, Culemborg, Buren, Geldermalsen en omliggende dorpen. Wij staan voor kwaliteit en zullen onze uiterste best doen om onze leerlingen in 1 keer te laten slagen.

Categorie├źn